TOPLU ALIMDA ÜCRET İNDİRİMİ - MATEMATİK & GEOMETRİ - SINAVLARA HAZIRLIK - OKULA DESTEK - GÖKHAN ÖZKARS

“Bizim için zor yoktur imkansız ise biraz zaman alır”

HABER

TOPLU ALIMDA ÜCRET İNDİRİMİ

Kaynakları satın al kısmından görebilirsiniz. Bu sitenin amacı, her seviyeden öğrenciye matematik ve geometriden dijital kaynak sağlamaktır. Kaynaklarımız İlköğretim 4-5-6-7 ve 8,  LİSE 9-10-11,  YKS 11 - 12 - Mezun ve diğer sınavlara yöneliktir. Kaynak fiyatlarını ve özelliklerini menüde SATIN AL kısmında görsel üzerinden inceleyebilirsiniz. Konu başlıklarına ise menüde VİDEOLARA GİRİŞ kısmandan bakabilirsiniz. Kullanıcı aboneliği süresince dilediği saatte sınırsız sayıda tekrar tekrar konu izleme imkanına sahiptir. Konuları Sayın Gökhan Özkars anlatmaktadır.  Bu anlatımlar özel dersi, dershaneyi, koleji ve okulu destekleyecek şekilde paralel hazırlanmıştır. Konu videoları mobil, tablet ve bilgisayarda çalışır.8. Sınıf LGS HAZIRLIK SOR BANA SESLİ YANIT SİSTEMİ etkileşimli olup pc windows chrome de çalışır. Menüde örnekler kısmından inceleyebilirsiniz.

Bu kaynak öğrenciye ev ortamında büyük destek sağlayarak matematik başarısını artmasında yeni nesil soruları çözmesinde yarar sağlayacaktır. Yetkili olarak konu videolarını görmek misafir kullanıcı olmak için lütfen Gökhan Öğretmenimizden şifre talep ediniz.

Hizmet alımı, öğretmen / idareci  gözetiminde öğrenci toplu alım  listesinin gokhanozkars@gmail.com mail adresine gönderilmesiyle başlar.

Liste en az 20 öğrenci ve üzerinde ise ürünlerde % 30'a varan İNDİRİM sağlanır. Bilgi için Karslıoglu Group / MENUSE LTD ŞTİ yönetim kurulu üyemiz

Sayın GÖKHAN ÖZKARS ile  +90 551 859 1372 hattan iletişim kurabilirsiniz.

whatsapp